HABERLER

HIZLIYEMEK İSTER TIKLA, İSTER ARA YEMEĞİN HEMEN KAPINDA

HIZLIYEMEK İSTER TIKLA, İSTER ARA YEMEĞİN HEMEN KAPINDA
  • Tarih: 29 - Ocak - 2016

Kebaptan, dünya mutfağına, fast food’tan çiğ köfteye tüm mutfakların yer aldığı yeni nesil yemek sipariş sitesi hizliyemek.com.tr AÇILDI. Online yemek sipariş sisteminde yeni bir sayfa açan ADS AJANS LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah GÖK ;  restaurantları,  çok avantajlı olan bu sisteme davet ederek;  üye müşterilerine de tüm restaurantlarda avantajlı yemek yemenin ayrıcalığını yaşatıyor. Sisteme dahil olan restaurantlara en az 1 yemek kampanyası ile katılmasını şart koşan HIZLIYEMEK sitesinde bunu üye müşterilerine sunuyor. Restaurantların bu kampanyalarını ücretsiz bir şekilde sitesinde  “YEMEK FIRSATLARI” başlığında tüm üyelerine duyuruyor. HIZLIYEMEK Üyeleri  3 adımda bu fırsatlardan yararlanıyor. 1-Restaurantını seçiyor  2-İstediği ürünü sepetine ekliyor 3-Ürün en geç 30 dakika içinde müşteriye teslim ediliyor. Müşteri dilerse restoranta telefonla da sipariş verebiliyor. Üye istediği ödeme şekli ile (Nakit, Kredi Kartı, Yemek Çekleri vb.) kapıda ürünü teslim alarak ödemesini gerçekleştiriyor.

HIZLIYEMEK bölge halkına avantajlı alışverişler ve yemek fırsatları sunarken, Üye restaurantları da düşünerek sadece müşteri odaklı değil, restaurant odaklı da çalışıyor. Online yemek siparişinde öncü firmaların, çok yüksek komisyonlarla restaurantlara ortak gibi çalışma sistemini kırıyor, tekel olma egomanyasına alternatif sunuyor. HIZLIYEMEK Üye Restorantlar internet üzerinden aldıkları siparişlerde hiçbir şekilde komisyon ödemiyor.  Diğer sistemlerden; restaurantların kazancına ortak olmayan komisyonsuz sistemle ayrılıyor. Müşteriler ayrıca sitede yer alan restorant telefonunu arayarak direkt siparişte verebiliyor. Restaurantların en büyük avantajlarından bir diğeri ise üye restauranta kendisine özel ücretsiz internet sitesi  kurması. Restaurantlar  müşterilerini kendisine özel siteye yönlendirerek, burada kampanyalarını, harita bilgilerini, iletişim bilgilerini ve menüsünü sunuyor müşteri buradan ister on-line isterse telefonla siparişini verebiliyor. Bu şekliyle mevcut komisyonlu sistemde haklı olarak müşterilerini magnetle, broşürle kendisine telefonla siparişe yönlendirmeye çalışan restorantlar artık bu girişimden sıyrılarak, kendi sitelerine yönlendiriyor. Broşürlerinde, magnetlerinde kendi site adreslerini veriyor.  Ayrıca internet sitesinde rezervasyon bölümünden müşteriler o restauranta rezervasyon yaptırabiliyor, böylelikle restaurantlar  ticaretlerini genişleterek kazancını arttırıyor.

HIZLIYEMEK üye restoranlarına, ücretsiz reklam danışmanlığı yaparak da  16 yıllık tecrübesini paylaşıyor. Restorantlara ücretsiz smsler, promosyonlar, reklam kuponları vererek tanıtımında yardımcı oluyor. Ayrıca HIZLIYEMEK, sitesinin reklamlarını yüzbinlerce sms ile, bilboard reklamlarıyla, broşür dağıtımlarıyla, yerel dergi ve gazetelere reklamlarla, afiş reklamlarıyla, promosyonlarla, hediye çekilişleri ile  internet reklamlarıyla, sosyal medyadaki siteleriyle ve reklamlarıyla bölge halkına tanıtarak çok kısa sürede çok büyük yol kat etmeyi hedefliyor.

HIZLIYEMEK hem restaurantlar hem de üye müşteriler için yenilikler geliştirerek  ticaretin gelişimine katkıda bulunacaktır. Beylikdüzü’nden çıkılan bu yolda 12.Bayim Olur musun?" fuarı katılımıyla İstanbul içi metropol bölgelere ve Türkiye’ye yayılarak bu benzersiz hizmeti kullanıcılarına sunarak yeni bir katma değer yaratacaktır.

 

www.hizliyemek.com.tr